CurrencyC
Türkçe
Englishالعربيةहिन्दीاردوবাংলাEspañolPortuguêsBahasa IndonesiaTürkçe

USD - BHD

ABD doları - Bahreyn dinarı çevirici

1 USD =0.376 BHD
Döviz kuru1 USD = 0.376 BHD
Ters kur1 BHD = 2.6596 USD

Kurlar 2026-10-25 itibarıyla

USD - BHD – son trend

Yükleniyor…

Zaman içindeki değişim

1H
+0.00%
1A
+0.00%
3A
+0.00%
1Y
+0.00%

BHD, 1 USD = 0.376 BHD sabit kuruyla ABD dolarına sabitlenmiştir. Bu sitedeki geçmişi, bu sabit kur kullanılarak dolar geçmişinden türetilmiştir.

Geçmiş bir tarihteki kur

USD - BHD tam geçmişi ve yıllık ortalamalar · Kurları nasıl hesaplıyoruz

USD - BHD dönüşüm tablosu

USDBHD
1 USD0.376 BHD
5 USD1.88 BHD
10 USD3.76 BHD
25 USD9.40 BHD
50 USD18.80 BHD
100 USD37.60 BHD
250 USD94.00 BHD
500 USD188.00 BHD
1,000 USD376.00 BHD
5,000 USD1,880 BHD
10,000 USD3,760 BHD

BHD - USD dönüşüm tablosu

BHDUSD
1 BHD2.6596 USD
5 BHD13.2979 USD
10 BHD26.5957 USD
25 BHD66.4894 USD
50 BHD132.98 USD
100 BHD265.96 USD
250 BHD664.89 USD
500 BHD1,329.79 USD
1,000 BHD2,659.57 USD
5,000 BHD13,297.87 USD
10,000 BHD26,595.74 USD

Bu para birimleri hakkında

ABD doları (USD)

Kod
USD
Sembol
$
Ülke / bölge
Amerika Birleşik Devletleri

ABD doları (USD) döviz kurları

Bahreyn dinarı (BHD)

Kod
BHD
Sembol
.د.ب
Ülke / bölge
Bahreyn

Bahreyn dinarı (BHD) döviz kurları

İlgili dönüşümler

BHD → USD2.6596

USD birimini diğer para birimlerine çevir

USD → EUR0.892628USD → GBP0.74768USD → INR95.0015USD → AED3.6725USD → SAR3.75USD → EGP55.2818USD → KWD0.31022USD → TRY49.7418USD → PKR276.82USD → THB33.7569

Diğer para birimlerini BHD birimine çevir

EUR → BHD0.421228GBP → BHD0.502889INR → BHD0.00395783AED → BHD0.102383SAR → BHD0.100267

Sıkça sorulan sorular

Bugün USD - BHD kuru ne kadar?

En güncel USD - BHD kuru 1 USD = 0.376 BHD (2026-10-25). Ters kur ise 1 BHD = 2.6596 USD.

100 USD kaç BHD eder?

100 USD, en güncel 1 USD = 0.376 BHD kuruyla yaklaşık 37.60 BHD eder.

Bu döviz kurları nereden geliyor?

İtibari para birimlerinin kurları ExchangeRate-API'den (günlük), başlıca para birimlerinin geçmiş verileri Frankfurter aracılığıyla Avrupa Merkez Bankası referans kurlarından, kripto para fiyatları ise CoinGecko'dan alınır. Kurlar alım-satım ortası (mid-market) değerlerdir ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır; bankalar ve döviz büroları kendi makas aralıklarını ve ücretlerini uygular.